Wyłączny dystrybutor na polskę Aluna Medical przedstawia

znane w 55 krajach świata
profesjonalne nici estetyczne AQULIFT

NAJWYŻSZEJ światowej klasy nici medyczne certyfikowane do zabiegów estetycznych,


Nici z polidioksanonu (PDO) i nici z polikaprolaktonu (PLACL)

Poznaj AquLift – to  najbardziej nagradzana i obszerna gama nici PDO na świecie.

Najlepsze japońsko-koreańskie nici PDO (mono, screw i cogging screw oraz liftingujące COG) w super cenach! Co je wyróżnia?
✅ ostre igły
✅ nie kruszą się i nie wypadają z igły
✅ bogata oferta długości nici i ø igły
✅ różnorodność kaniul przy niciach liftingujących COG
✅ najwytrzymalsze nici COG na rynku
✅ absolutna nowość! Nici cogging screw – cieniutkie nici PDO z mikrohaczykami do Soft-liftingu!
✅ numer jeden w gabinetach medycyny estetycznej w Australii, Niemczech i Austrii
Jesteś lekarzem? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę! ❤️❤️❤️ zapraszamy do kontaktu 787 002 004
 

AquLift składa się z igły i nici z polidioksanonu (PDO) lub kwasu L-mlekowego i polikaprolaktonu (PLACL). AquLift jest przeznaczony do wprowadzania w skórę i spowodowania tzw. sztucznej rany. Wywołuje to działanie lecznicze samego ciała, a następnie efekt napinania i liftingu. Bezpieczeństwo nici zostało udowodnione, ponieważ zostały wykorzystane do zastosowań biomedycznych w chirurgii. Są również biokompatybilne i biodegradowalne.

Dlaczego AquaLift jest najlepszy?

AquLift posiada aprobaty CE, TGA, GOST, IMVIMA, COFEPRIS. AquLift jest szeroko stosowany w ponad 55 krajach na całym świecie. Bezpieczeństwo i skuteczność są oficjalnie zatwierdzone i zarejestrowane przez Ministerstwa Zdrowia aż 55 krajów.

IGŁY – Twarda powłoka silikonowa zapewniająca mniejszy ból i gładsze wkłuwanie.

Wyprodukowane przez Gunze w Japonii i Samyang Corporation w Korei, najwyższa jakość i bezpieczeństwo na świecie. Całkowita długość nici jest o 1-2 cm dłuższa niż w przypadku innych marek.

PERFEKCYJNY PROCES PRODUKCJI – Sterylizacja, suche warunki, pakowane próżniowo, azot w gazie do przędzy wysokiej jakości, która jest tak wrażliwa na powietrze, temperaturę i wilgotność. TERMIN PRZYDATNOŚCI 2 lata.

Nici PDO

Jest to szew biodegradowalny, wykonany z syntetycznej cząsteczki zwanej polidioksanonem. Polidioksanon jest materiałem bezpiecznym, stosowanym do zszywania ran w szpitalach od 2001 roku. Jest bezpieczny, ponieważ wchłania się w ciągu 180 dni po zabiegu. Skutecznie poprawia elastyczność skóry, wygładza zmarszczki, wybiela, liftinguje.

Nici PLACL

Poly (L-Lactide-co-ε-caprolactone) to najnowocześniejsza nić, która łączy wszystkie zalety PDO, PLLA i PCL.

Ramię / brzuch / wewnętrzna strona ud / dolna część twarzy / kurze łapki / fałdy podoczodołowe / policzki / linia żuchwy / czoło / okolica gładzizny czołowej

Zalety

  • Minimalnie inwazyjne i bezbolesne
  • Szybkie, proste, całkowicie bezpieczne
  • Nie powodujące blizny
  • Niezawodne i trwałe rezultaty
  • Można je robić w dowolnym momencie
  • Krótki czas regeneracji
  • Natychmiastowy powrót do codziennych zajęć

Mono Grip

Jest szeroko skuteczny w liftingu twarzy i usuwaniu zmarszczek poprzez samostymulację komórek. Nie ma żadnych skutków ubocznych ani obaw związanych z operacją usuwania, ponieważ całkowicie rozpuści się w organizmie. Nie ma też przerwy w codziennym życiu, nawet po zabiegu. Jest biodegradowalny, biokompatybilny, bezpieczny i rozpuszcza się w organizmie.

Double Screw

Posiada 2 nici śrubowe, dzięki czemu jest bardziej skuteczny niż pojedyncza śruba. Nawlekanie nici jest bardziej zaawansowane niż nawlekanie mono. Jest zaprojektowany jako wkręcana nić mono, która przyspiesza silniejszą stymulację w warstwie SMAS i w konsekwencji zwiększa ilość kolagenu. Nić jest grubsza i mocniejsza niż zwykła nić, dzięki czemu efekt liftingu skóry jest bardziej wyrazisty.

Multi Line

Multi Line to silny produkt stymulujący kolagen, który posiada 14 nici w jednej kaniuli. 14 nici dociera do wielu obszarów podskórnych, dzięki czemu silnie zwiększa ilość kolagenu niż zwykła pojedyncza nić. Nici te można nakładać na szerokie i płaskie obszary, aby uelastycznić, takie jak czoło, policzki, zmarszczki pod oczami, zmarszczki na szyi, policzki, itp. Zasadniczo na zmarszczki twarzy.

Cavern Screw

Cavern Screw to silny produkt stymulujący kolagen, który tworzy otwór otoczony nitką PDO. Maksymalizuje również obszar kontaktu między warstwą podskórną a nitką, dzięki czemu bardzo skutecznie nadaje objętość konturowi twarzy. Fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki, zmarszczki pod oczami, linia żuchwy mogą być dobrymi obszarami do zastosowania,  także na zmarszczki na całej  twarzy.

Cogging Screw

ABSOLUTNA NOWOŚĆ ! Cieniutkie, super wytrzymałe Spiralne nici PDO z dwukierunkowymi minihaczykami i ostrą igłą – do Softliftingu!

Oodpowiednie do twarzy, szyi i ciała. Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Efekt syntezy kolagenu i liftingu widoczny od razu.


Seria Cog Pro

Seria Cog Pro jest wykonana z przędzy polidioksanonowej (PDO) lub polilaktycznej i polikaprolaktonowej (PLACL). Zawiera  konwencjonalne kolce tnące na powierzchni. Spiralny kolec 360° 3D pomaga przekładniom mocować i wspierać tkankę skórną w różnych kierunkach, a efekt utrzymuje się dłużej niż zwykły stymulator kolagenu, nawet dłużej. Sam Cog Pro pomaga utrzymać i podnieść idealną, napiętą skórę za pomocą prostego zabiegu.

Cog Pro II

Nić: 3D 360° wielokierunkowa – Kaniula-R jest idealna do zapobiegania uszkodzeniom wewnętrznych tkanek skóry i naczyń krwionośnych, które dzięki swojej ostrości powodują siniaki i obrzęki.

Cog Pro III

Nić: 3D 360° wielokierunkowy – Cannula-L. Ma tę zaletę, że używa tępej kaniuli, co ułatwia płynne oddzielenie szwu od kaniuli.


Seria Cog Master Gear

Została specjalnie zaprojektowana, aby dać wielką moc w ekstremalnej potrzebie liftingu dla Twojego pacjenta. Niezwykła wytrzymałość, siła unoszenia i doskonała łatwość aplikacji. Po prostu Master.

Cog Master Gear I

Dwukierunkowa nić formująca – Kaniula L. Zaletą jej stosowania jest tępa kaniula, która ułatwia płynne oddzielenie nici od kaniuli.

Cog Master Gear II

Nić: półformowalna, dwukierunkowa – Kaniula L. Zaletą tej metody jest zastosowanie tępej kaniuli, która ułatwia płynne oddzielenie nici od kaniuli.

Cog Master Gear III

Dwukierunkowa nić formująca – Kaniula W. Zaletą jej stosowania jest tępa kaniula, która ułatwia płynne oddzielenie nici od kaniuli.


Seria Visual

Dla zrównoważonej i naturalnej pracy nosa bez rozległych nacięć. Za pomocą nieinwazyjnego zabiegu nadaje pożądany kształt nosa. Jest to specjalistyczny produkt do chirurgii nosa, wprowadzany do przegrody, grzbietu, czubka i skrzydełka nosa.

Visu I (Kanula nosowa)

Nić: 3-4 – Specjalistyczna L-kaniula minimalizuje uszkodzenia tkanki skórnej powodujące zasinienia i obrzęki.


Zobacz katalog AquLift.pdf