Rewolucyjna i innowatorska technologia stymulacji i rzeźbienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki wykorzystująca technologię pola magnetycznego, używaną od lat w rehabilitacji, teraz zaadoptowaną do medycyny estetycznej. Działa bezboleśnie, daje spektakularne efekty w zabiegach powtarzanych nawet co drugi dzień.

Wszystkie urządzenia, które polecamy mają 2 lub 4 głowice: 2 duże i 2 małe, lub opcjonalnie głowicę pod pośladki, moc 7 tesli, dające możliwość ciągłej pracy bez przestojów. W urządzeniach nic się nie zużywa oprócz prądu.

ZASADA DZIAŁANIA:
– 19% spadek masy tkanki tłuszczowej

– 20 000 – 50 000 Liczba wykonanych podczas jednej sesji intensywnych skurczów mięśni
– 16% jednoczesny wzrost masy mięśniowej
Podczas 20-30 minutowego zabiegu żadna inna technologia modelowania sylwetki nie jest w stanie rozbudowywać mięśni. Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Zabieg działa tylko na nerw ruchowy, nie oddziałując na nerw czuciowy – nie wywołując bólu. Nerwy czuciowe nie są w stanie wykryć tak krótkiego impulsu, dlatego zabieg jest przyjemny, brak po nim zakwasów. Nie wymaga rekonwalescencji. Jedyne co pacjent odczuwa to lekkie zmęczenie. Podczas 20 minutowego zabiegu (w zależności od partii ciała) generowane jest 20000-22000 hiper skurczów. Oferowanej przez nas innowacyjnej technologii nie da się zastąpić żadną inną formą stymulacji mięśni. Nie możliwe jest wykonanie 20 tyś. brzuszków, czy 20 tyś przysiadów w zaledwie w 20min. Zabieg zdecydowanie prowadzi do wzrostu i zagęszczenia mięśni, ich odbudowy oraz doprowadza do rozpadu komórek tłuszczowych tzw. apoptozy adipocytów. Urządzenie wyposażone jest w 2 bardzo duże i 2 małe aplikatory magnetyczne – stymulatory mięśni, opcjonalnie aplikator na siedzenie. Terapię i program zabiegu dopasowuje się w zależności do potrzeb pacjenta.

Optymalne efekty:
Seria 6-12 zabiegów w zależności od aktywności fizycznej, predyspozycji i oczekiwań w ciągu 4-5 tygodni w odstępach 2-3 dniowych. Najlepsze efekty to cykl 2 razy w tygodniu, przez okres 4 tygodni.
Efekt utrzymuje się i zwiększa w czasie. Zalecany 1 trening przypominający raz na 3-4 tygodnie. Należy pić min. 1.5 l wody i stosować niskotłuszczową dietę. Zabiegi przeznaczone są dla osób rozpoczynających treningi, nielubiących ćwiczyć, ale też dla kulturystów i ludzi fitness. Są to zabiegi niezwykle komfortowe, relaksujące i odprężające. Stworzone dla osób ceniących zdrowy styl życia – są naturalne i bezinwazyjne. Idealne dla uprawiających sport, jak i dla osób marzących o zgrabnej wysportowanej sylwetce bez wysiłku.

Jak wygląda zabieg?
Do wybranego obszaru ciała przymocowuje się za pomocą specjalnych pasów głowice urządzenia przypominające swym kształtem większe żelazka. W przypadku zabiegu na pośladki pacjent leży na brzuchu, a głowice przyłożone są po jednej do każdego z pośladków. W przypadku terapii na brzuch, pacjent leży na plecach, a w zależności od wielkości obszaru zabiegowego przymocowany jest do niego jeden lub dwa aplikatory.

Czy zabieg boli?
Zabieg trwa ok. 20-30 minut + podpięcie i polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje za pacjenta urządzenie. W tym czasie pacjent leży na łóżku zabiegowym i swobodnie się relaksuje, może czytać książkę lub gazetę. Zabieg nie jest bolesny. Podczas pracy głowic odczuwalne są lekkie wibracje lub mrowienie.

Jak to się dzieje, że tłuszcz się spala?
Następuje redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej.
W trakcie zabiegu mięśnie kurczą się do poziomu super maksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponad maksymalną lipolizę.

Jak wygląda w przypadku bardzo słabych mięśni?
Pacjenci, zwłaszcza z osłabionymi mięśniami, nie są w stanie samodzielnie osiągnąć takich skurczów jak przy zabiegu RenaSculpt, a tym bardziej odpowiednio długo ich utrzymać. Wzmacniając mięśnie ułatwia się późniejsze, samodzielne treningi mięśni. Procedura zabiegowa 20-30 minut, podpięcie na wybraną partię ciała: brzuch, pośladki, uda, ramiona.

Obszary zabiegowe:

Brzuch – możliwość redukcji tkanki tłuszczowej, budowa bardziej widocznych mięśni – tzw. popularnie “kaloryfer”, poprawa wytrzymałości, zmniejszenie rozstępu mięśni prostych brzucha (kresa biała).
Pośladki – podniesienie obwisłych pośladków, lifting pośladków bez skalpela, budowa mięśnia pośladków – tzw. pośladki brazylijskie, wyszczuplanie i redukcja obwodów przy otyłości.
Uda – redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa umięśnienia ud.
Ramiona – redukcja tzw. Pelikanów, budowa bicepsu i tricepsu, redukcja tkanki tłuszczowej.

Opcjonalny aplikator do siadania

Opcjonalne siedzisko do aktywnej regeneracji mięśni dolnej części miednicy, rehabilitacji, rozwiązuje problem nietrzymania moczu oraz pośrednio wpływa na zwiększenie napięcia pochwy.

 

 

 

 

W celu poznania bliżej specyfikacji wybranego urządzenia, prosimy o kontakt pod numerem +48 787 002 004.

 

 

RenaSculpt

4-głowicowa, cena: 46 990 zł brutto

Głowica do siedzenia 3900 zł brutto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAGNE MEGA SCULPT

4-głowicowa, cena: 39 900 zł brutto
Chłodzona powietrzem
Głowica do siedzenia 3900 zł brutto

Zobacz artykuł w prasie z opisem urządzenia i zabiegu -> tutaj