RenSculpt – najnowszej generacji urządzenie w pełni profesjonalne z dodatkową falą RF, wzmacniającą efekty zabiegów.

Pobierz folder urządzenia klikając tutaj

Rewolucyjna i innowatorska technologia stymulacji i rzeźbienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki wykorzystująca technologię pola magnetycznego, używaną od lat w rehabilitacji, teraz zaadoptowaną do medycyny estetycznej. Działa bezboleśnie, daje spektakularne efekty w zabiegach powtarzanych nawet co drugi dzień.

Obydwa urządzenia Sculpt, które polecamy, mają po 4 głowice z falą RF: 2 duże i 2 małe, i opcjonalnie głowicę pod pośladki, moc 13 tesli, dające możliwość ciągłej pracy bez przestojów. W urządzeniach Sculpt nic się nie zużywa oprócz prądu.

ZASADA DZIAŁANIA:

– 19% spadek masy tkanki tłuszczowej;
– 20 000-50 000 – liczba wykonanych podczas jednej sesji intensywnych skurczów mięśni;
– 16% jednoczesny wzrost masy mięśniowej;
– zwiększenie siły mięśni.
Podczas 20-30 minutowego zabiegu żadna inna technologia modelowania sylwetki nie jest w stanie rozbudowywać mięśni. Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Zabieg działa tylko na nerw ruchowy, nie oddziałując na nerw czuciowy – nie wywołując bólu. Nerwy czuciowe nie są w stanie wykryć tak krótkiego impulsu, dlatego zabieg jest przyjemny, brak po nim zakwasów. Nie wymaga rekonwalescencji. Jedyne co pacjent odczuwa to lekkie zmęczenie. Podczas 20 minutowego zabiegu (w zależności od partii ciała) generowane jest 20000-22000 hiper skurczów. Oferowanej przez nas innowacyjnej technologii nie da się zastąpić żadną inną formą stymulacji mięśni. Nie możliwe jest wykonanie 20 tyś. brzuszków, czy 20 tyś przysiadów w zaledwie w 20min. Zabieg zdecydowanie prowadzi do wzrostu i zagęszczenia mięśni, ich odbudowy oraz doprowadza do rozpadu komórek tłuszczowych tzw. apoptozy adipocytów. Urządzenie wyposażone jest w 2 bardzo duże i 2 małe aplikatory magnetyczne – stymulatory mięśni, opcjonalnie aplikator na siedzenie. Terapię i program zabiegu dopasowuje się w zależności do potrzeb pacjenta.

Optymalne efekty:
Seria 6-12 zabiegów w zależności od aktywności fizycznej, predyspozycji i oczekiwań w ciągu 4-5 tygodni w odstępach 2-3 dniowych. Najlepsze efekty to cykl 2 razy w tygodniu, przez okres 4 tygodni. Efekt utrzymuje się i zwiększa w czasie. Zalecany 1 trening przypominający raz na 3-4 tygodnie. Należy pić min. 1.5 l wody i stosować niskotłuszczową dietę. Zabiegi przeznaczone są dla osób rozpoczynających treningi, nielubiących ćwiczyć, ale też dla kulturystów i ludzi fitness. Są to zabiegi niezwykle komfortowe, relaksujące i odprężające. Stworzone dla osób ceniących zdrowy styl życia – są naturalne i bezinwazyjne. Idealne dla uprawiających sport, jak i dla osób marzących o zgrabnej wysportowanej sylwetce bez wysiłku.

Jak wygląda zabieg?
Do wybranego obszaru ciała przymocowuje się za pomocą specjalnych pasów głowice urządzenia przypominające swym kształtem większe żelazka. W przypadku zabiegu na pośladki pacjent leży na brzuchu, a głowice przyłożone są po jednej do każdego z pośladków. W przypadku terapii na brzuch, pacjent leży na plecach, a w zależności od wielkości obszaru zabiegowego przymocowany jest do niego jeden lub dwa aplikatory.

Czy zabieg boli?
Zabieg trwa ok. 20-30 minut + podpięcie i polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje za pacjenta urządzenie. W tym czasie pacjent leży na łóżku zabiegowym i swobodnie się relaksuje, może czytać książkę lub gazetę. Zabieg nie jest bolesny. Podczas pracy głowic odczuwalne są lekkie wibracje lub mrowienie.

Jak to się dzieje, że tłuszcz się spala?
Następuje redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej. W trakcie zabiegu mięśnie kurczą się do poziomu super maksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponad maksymalną lipolizę.

Jak wygląda w przypadku bardzo słabych mięśni?
Pacjenci, zwłaszcza z osłabionymi mięśniami, nie są w stanie samodzielnie osiągnąć takich skurczów jak przy zabiegu Sculpt, a tym bardziej odpowiednio długo ich utrzymać. Wzmacniając mięśnie ułatwia się późniejsze, samodzielne treningi mięśni. Procedura zabiegowa 30 minut, podpięcie na wybraną partię ciała: brzuch, pośladki, uda, ramiona.

Obszary zabiegowe:

Brzuch – możliwość redukcji tkanki tłuszczowej, budowa bardziej widocznych mięśni – tzw. popularnie “kaloryfer”, poprawa wytrzymałości, zmniejszenie rozstępu mięśni prostych brzucha (kresa biała).
Pośladki – podniesienie obwisłych pośladków, lifting pośladków bez skalpela, budowa mięśnia pośladków – tzw. pośladki brazylijskie, wyszczuplanie i redukcja obwodów przy otyłości.
Uda – redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa umięśnienia ud.
Ramiona – redukcja tzw. Pelikanów, budowa bicepsu i tricepsu, redukcja tkanki tłuszczowej.


MAGNE MEGA SCULPT

Chłodzony powietrzem, 4-głowicowy – 4 Głowice mogą pracować RÓWNOCZEŚNIE !!!

MAGNE MEGA SCULPT – ściągnij broszurę pdf

Opcjonalny aplikator Sculpt do siadania

Opcjonalne siedzisko do aktywnej regeneracji mięśni dolnej partii miednicy, rehabilitacji, rozwiązuje problem nietrzymania moczu oraz pośrednio wpływa na zwiększenie napięcia pochwy. Idealne dla kobiet po porodzie, oczywiście po zakończeniu okresu karmienia piersią.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Elektroda-do-siedzenia-300x168.jpg

Wynajem! Zamiast kupna, istnieje możliwość wypożyczenia!
Zobacz artykuł w prasie z opisem urządzenia i zabiegu -> tutaj

RenSculpt

RenSculpt  – ściągnij broszurę pdf