Menu Zamknij

Hyal System

HYAL SYSTEM ACP to sterylny żel o bardzo dużym stopniu lepkości uzyskiwany w drodze kondensowania kwasu hialuronowego, głównego składnika tkanki łącznej człowieka oraz tkanek nabłonkowych i mezotelialnych.

Dzięki długiemu czasowi pozostawania w miejscu aplikacji, powoli uwalnia kwas hialuronowy, który z uwagi na swoje naturalne właściwości nawilżające, poprawia i pozwala zachować jędrność i elastyczność skóry przez dłuższy czas w porównaniu do preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

 

Skład

Składnik główny: ACP (auto-usieciowany kwas hialuronowy) 2,0%

 

Wskazania

HYAL SYSTEM ACP przeznaczony jest średnio trwałych czynności korekcyjnych mniejszych wad tkanki miękkiej, takich jak delikatne zmarszczki. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, zapewniając skórze odmładzający efekt. Można z niego również korzystać w przypadku blizn hipertroficznych (patologicznych lub nie) wynikających z poparzeń, zabiegów chirurgicznych i urazów skórnych.

* Dopuszczone wcześniej nazwy handlowe: IAL-SYSTEM ACP – IAL ACP LF – HIAL SYSTEM ACP

HYAL SYSTEM DUO ma postać sterylnego, przejrzystego, klarownego żelu niepirogennego o lepkości modulowanej w zależności od rozcieńczenia. HYAL SYSTEM DUO powstał z fizycznego połączenia dwóch żeli uzyskanych w drodze sieciowania fermentacyjnego kwasu hialuronowego. Jego długie pozostawanie w miejscu aplikacji umożliwia trwały efekt wypełnienia i powolne uwalnianie kwasu hialuronowego, którego nawilżające właściwości poprawiają jędrność i elastyczność skóry, utrzymując ją przez dłuższy czas w porównaniu do preparatów na bazie niesieciowanego kwasu hialuronowego.

 

Skład

HYAL SYSTEM DUO 2,5%

Składnik główny: Usieciowany kwas hialuronowy + ACP (auto-usieciowany kwas hialuronowy), 2,5%

 

Wskazania

HYAL SYSTEM DUO przeznaczony jest do długotrwałej korekty średnich i głębszych wad skóry oraz do korekty zmarszczek na czole i linii wokół ust i nosa, jak również do przywrócenia objętości ustom i innym częściom twarzy.

Poza efektem wypełnienia, produkt ten poprawia jędrność i elastyczność skóry, sprawiając, że wygląda ona młodziej.

* Dopuszczone wcześniej nazwy handlowe: IAL-SYSTEM DUO – IAL DUO LF – HIAL SYSTEM DUO

HYAL SYSTEM to sterylny, niepirogeniczny roztwór soli sodowej kwasu hialuronowego o wysokim stopniu lepkości przeznaczony do użycia wyłącznie przez lekarza. Kwas hialuronowy jest biologicznym polisacharydem rozprowadzanym w substancji międzykomórkowej większości tkanek, łącznie ze skórą. Z uwagi na naturalne właściwości nawilżające kwasu hialuronowego i jego lepkosprężystość, HYAL SYSTEM poprawia jędrność i elastyczność skóry.

 

Skład

Składnik główny: Sól sodowa kwasu hialuronowego (frakcja Hyaloftil)

Inne składniki: Chlorek sodu, dodekanohydrat wodorofosforanu disodowego, diwodorofosforan sodu dwuwodny, woda do iniekcji.

 

Wskazania

Dzięki swej lepkosprężystości i właściwościom nawilżającym kwasu hialuronowego, HYAL SYSTEM przeznaczony jest do odmładzających zabiegów skórnych, ponieważ poza zapewnieniem średnio-trwałego efektu korygującego niedoskonałości konturu skóry, zwiększa również jędrność i elastyczność skóry.

* Dopuszczone wcześniej nazwy handlowe: IAL-SYSTEM  – IAL LF – HIAL SYSTEM

Nowoczesna rewitalizacja skóry preparatami HYAL SYSTEM